Kategorilere dön

Renk renk askılı elbiseler sadece 7. 5 tl

25 Temmuz 2019, 13:01

İstanbul İli, İstanbul

Fiyat

1 TRY
pazarlık et

Favorilere ekle

ilan renk renk askılı elbiseler sadece 7.5 tl

Condition

New

Privat person / Business

Privat person

Zamanınızı ayırdığınız için Şimdiden teşekkürler

1- Ürünler kendi imalatımız olup Entegre sistem çalışmaktayız yani kumaş kesiminden kalite kontrol dahil sevkiyat kismina kadar tamamiyle kendi bünyemizde dir.

2- Merkez atölyemiz Silivri Gümüşyaka dadır pazar günü dahil Olmak üzere istenildiği takdirde birebir ürünleri inceleyebilir veya kapıda ödemeli olarak ürün alımı da yapabilirsiniz.

3 - Ürünün birim fiyatı 7.5 tl en az alım 100 adet adetli alımlarda veya azami alımlarda firma politikası olarak dip fiyat çalıştığımız için fiyat değişmez.

4- Üretimimiz olan gipeli elbiselerde göğüs oturtmalı lastikli olduğu için beden problemi yoktur kullandığımız kumaşlar Koton ve Viskon tarzında ünlü firmaların ihracat kumaşlarıdır. Üretimimiz sadece diz altı olarak sınırlıdır. Daha önceleri dizüstü ve Boy elbisesi imalatı da yapmaktaydık ama 8 senelik üretim tecrübemizle diz altının müşterilerimiz tarafından daha hızlı satıldığı öngörüsü ile amacımız da müşterilerimize mal sattirmak gayesi olduğu için sadece diz altı üretim yapıyoruz.

5- Resmi paylaşılan ürünler O anki elimizde mevcut olan ürünlerin çekimleri dir resimlerdeki renklerin dışında daha yüzlerce renk elimizde mevcuttur daha önceki çekilmiş resimlerle elimizdeki mevcut olan resimler Paylaşılmaz olan hangi ürünün resmi varsa o görselleştirilir.

6- Ürün görsel resimlerimiz de telefon numarası vardır buradan firmamıza ulaşabilirsiniz firma politikası gereği numarasız resim paylaşımı yapılmamaktadır lütfen müşterilerimize göstereceğiz diye numarasız resim teklif etmeyiniz. Amacımız direkt perakende müşterisi hedefidir O yüzden fiyatlar çok uygun tutulmuştur.

7- Ďaha detaylı bilgi için 0532 0 60 09 54

7882

57

mit Sonkaynar
mit Sonkaynar
çevrimiçi 2 ay önce

Kayıtlı

2 Şubat 2019

Gönder

Gönder

Yorumlar

Yorumunuzu buraya yazın

Mesajın metni çok kısa, daha fazla kelime ekleyin

Gönder

Yorumlar: 0